Global Wines & Spirits s.r.o.
Václavské nám. 53
110 00 Praha 1
www.sierratequila.cz
www.global-wines.cz
marketing@global-spirits.cz

Sierra Tequila - Sierra Tequila Reposado získává svoji jedinečně jemnou chuť stařením v dubových sudech
SIERRA Tequila SilverSIERRA Tequila Silver
Variantě Silver se také říká stříbrná. Vychutnejte si ji při rituálu pití se solí a citronem nebo ve skvělých míchaných drincích.
SIERRA Tequila ReposadoSIERRA Tequila Reposado
Velmi jemná "zlatá" tequila, destilovaná z plně vyzrálých srdcí modré agáve získává díky staření v dubových sudech výraznou a bohatou chuť s nezaměnitelným zlatavým tónem. Kvalitu a chuť tequily SIERRA Reposado nejlépe zvýrazníte plátkem pomeranče posypaným skořicí.
SIERRA Tequila AntiguoSIERRA Tequila Antiguo
100% tequila Añejo, která zraje minimálně 3 roky ve starých dubových sudech. Nadchne svou hlubokou zlatou barvou a dlouho přetrvávajícím aroma. Je to opravdová špička mezi tequilami a pijeme ji podobně jako koňak, tj. v koňakové sklence při pokojové teplotě.
SIERRA Tequila Antiguo PlataSIERRA Tequila Antiguo Plata
100% agáve tequila se svěží vůní agáve. Mírná peprnost jí dodává charakter a jemnost. Ideální pro koktejly a typické mexické nápoje.
SIERRA Milenario BlancoSIERRA Milenario Blanco
100% výběrová agáve Millennial s trojitým procesem výběru, nejkvalitnější šťáva z prvního jemného lisu, destilace za nízkých teplot v tradičních měděných destilačních zařízeních. Unikátní Silver Aňejo na českém trhu.
SIERRA Milenario Extra AňejoSIERRA Milenario Extra Aňejo
100% výběrová agáve Millennial, trojitý proces výběru, šťáva z prvního jemného lisu, dvojitá destilace za nízkých teplot v tradičních měděnýchdestilačních zařízeních, dozrávání v dubových soudcích ve vysoké nadmořské výšce.
Sauza BlancoSauza Blanco
Čistá a čerstvá chuť je typická pro Sauza Blanco, která je dvakrát destilovaná, aby její jemná chuť přinesla nečekaný zážitek. Čerstvá příchuť agáve překvapí a potěší smysly. Pocítíte ostrost bílého pepře a kyselost čersvého citrusu, jež se snoubí v naprosté rovnováze. Vyrábí se destilací ze šťávy Weberovy modré agáve.
Sauza Extra GoldSauza Extra Gold
Jemná, středně sladká chuť, čistá příchuť agáve s nasládlou chutí karamelu a nádechem vůně dubového dřeva. Vyrobená destilací ze šťávy Weberovy modré agáve.